FORD USA EDGE 2.0 TDCi Bi-Turbo AWD - Senzory / spínače (snímače) od 8/2015 do 7/2018, 1997 ccm, 154 kW, 210 hp, T9CE, T9CF, SUV
| Hmotnost [kg] | 0,043 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M27 x 1/M12 x 1 |
| Rozměr klíče | 27 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| armatura [mm] | 19 mm |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | trojúhelníkový |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,043 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M27 x 1/M12 x 1 |
| Rozměr klíče | 27 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| armatura [mm] | 19 mm |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | trojúhelníkový |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,043 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M27 x 1/M12 x 1 |
| Rozměr klíče | 27 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| armatura [mm] | 19 mm |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | trojúhelníkový |
Dostupnost