PEUGEOT 306 Schránky/šikmá záď 1.8 D - Senzory / spínače (snímače) od 4/1993 do 5/1999, 1769 ccm, 44 kW, 60 hp, A9A (XUD7), Schránky/šikmá záď
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | na skříni převodovky |
| montovaná strana | nahoře |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1993 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/1997 |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Vnější zpětné zrcátko |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 3 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Provedení zásuvky | Spoj lisovaný za tepla |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Počet vedení | 2 |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,3 mm2 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | na skříni převodovky |
| montovaná strana | nahoře |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Vnější zpětné zrcátko |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,008 kg |
| Odpor [ohm] | 3 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 1 mm |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Provedení zásuvky | Spoj lisovaný za tepla |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Počet vedení | 1 |
| Počet vedení | 2 |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,3 mm2 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost