MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 55 AMG (208.374) - Senzory / spínače (snímače) od 8/1999 do 6/2002, 5439 ccm, 255 kW, 347 hp, M 113.981, M 113.984, kupé
| TECDOC-číslo motoru | 15457 |
|---|---|
| pro OE číslo | 210 540 00 45 |
| Hmotnost [kg] | 0,044 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15457 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,002 kg |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez tažného lanka |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Počet koncovek | 2 |
|---|---|
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| verze | Am Verdampfer |
Dostupnost
| Výška [mm] | 193 mm |
|---|---|
| Barva | černá |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| Doplňující výrobek/info 2 | Vyhřívaná nádržka vody do ostřikovačů |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15457 |
|---|---|
| pro OE číslo | 210 540 00 45 |
| Hmotnost [kg] | 0,044 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,006 kg |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
Dostupnost
| pro OE číslo | 210 830 07 72 |
|---|---|
| pro OE číslo | 2108300772 |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost