VW POLO Van (6R) 1.2 TDi BlueMotion - Senzory / spínače (snímače) od 10/2009 do 5/2014, 1199 ccm, 55 kW, 75 hp, CFWA, Schránky/šikmá záď
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | ******6R*A*000001 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| pro OE číslo | 191 919 149 E |
| Hmotnost [kg] | 0,024 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,010 kg |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23610 |
|---|---|
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 6R-A-000001 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Odpor [ohm] | 540 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 1000 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23610 |
|---|---|
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23610 |
|---|---|
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Odpor [ohm] | 540 Ohm |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1000 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 9 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
|---|---|
| Typ převodovky | 8-stupňová automatická převodovka |
| Typ převodovky | není pro dvouspojkovou převodovku |
| montovaná strana | na skříni převodovky |
| montovaná strana | nahoře |
| Počet kontaktů zástrčky | 9 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Barva | černá |
| Tvar | rovný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | zaoblený |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,010 kg |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03C907660G |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Barva | černá |
| Tvar | rovný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | zaoblený |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 03C 907 660 G |
|---|---|
| pro OE číslo | 04L 907 660 C |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Počet děr | 3 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost