MERCEDES-BENZ C-CLASS kupé (C204) C 63 AMG (204.377) - Senzory / spínače (snímače) od 9/2012, 6208 ccm, 336 kW, 457 hp, M 156.985, kupé
| Konstrukční rok do | 12/2014 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 80 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 24 mm |
| Šířka [mm] | 15 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,005 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 80 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 24 mm |
| Šířka [mm] | 15 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,005 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | A0011531132 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,006 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 220 830 03 72 |
|---|---|
| pro OE číslo | 2208300372 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Délka [mm] | 24 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 15 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost