CITROËN JUMPY I valník/podvozek (BU_, BV_, BW_, BX_) 2.0 HDi 95 - Senzory / spínače (snímače) od 10/1999 do 10/2006, 1997 ccm, 69 kW, 94 hp, RHX (DW10BTED), RHX (DW10BTED+), valník/podvozek
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Barva | bílá |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6160 70 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | na skříni převodovky |
| montovaná strana | nahoře |
Dostupnost
| převodovka typ | BVA MB3 |
|---|---|
| převodovka typ | MA / MA S |
| Délka [mm] | 69,4 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21039 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 25,5 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21039 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 25,5 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9635080680 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | na skříni převodovky |
| montovaná strana | nahoře |
Dostupnost