VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60 Syncro - Senzory / spínače (snímače) od 8/1988 do 12/1991, 1781 ccm, 118 kW, 160 hp, 1H, PG, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 07/1991 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4140 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Délka [mm] | 79 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | se svorkou |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s palubním počítačem |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s palubním počítačem |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet zubů | 15 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4140 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | se svorkou |
| barva krytu | černá |
| Provedení zásuvky | Female |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost