MINI MINI (R50, R53) One - Senzory / spínače (snímače) od 4/2003 do 9/2006, 1398 ccm, 55 kW, 75 hp, W10 B14 A, Šikmá zadní část
| Délka [mm] | 66 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,004 kg |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2005 |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,016 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2005 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Alternativní sada opravy | 0901360 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2005 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Alternativní sada opravy | 0901193 |
| verze | IAM |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2005 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 56 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| pro OE číslo | 61318360459 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
Dostupnost
| pro OE číslo | 61318360459 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
Dostupnost