FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG - Senzory / spínače (snímače) od 4/2009 do 7/2011, 1999 ccm, 107 kW, 145 hp, SYDA, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 850 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 30 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 34 mm |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,205 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 34 mm |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| převodovka typ | CIB5 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | černá |
| Provedení zásuvky | Female |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| převodovka typ | MTX75 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,034 kg |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 37 mm |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| převodovka typ | CIB5 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
Dostupnost
| převodovka typ | CIB5 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
Dostupnost
| Záruka | Záruka 3 roky |
|---|---|
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Záruka | Záruka 3 roky |
|---|---|
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost