RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 e (BA0F, BA0S) - Senzory / spínače (snímače) od 1/1996 do 3/1999, 1598 ccm, 66 kW, 90 hp, K7M 702, K7M 703, K7M 790, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 02/1999 |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Vnější zpětné zrcátko |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,008 kg |
| Délka kabelu [mm] | 1 mm |
| Počet vedení | 1 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7700425250 |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4500692 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Typ snímače | induktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9160992 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| pro číslo výrobku | 83.3440 |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 83.3440A2 |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77 00 425 250 |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77 00 425 250 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Odpor [ohm] | 300 Ohm |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 565 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 1200 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 230 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 78 mm |
| Tvar zásuvky | kulatý |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 1200 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 375 mm |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9160992 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| pro číslo výrobku | 83.3440 |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 83.3440A2 |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost