AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 2.0 TDI - Senzory / spínače (snímače) od 9/2011 do 4/2015, 1968 ccm, 105 kW, 143 hp, CFHD, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 24939 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24939 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24939 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,010 kg |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24939 |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24939 |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24939 |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24939 |
|---|---|
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | prostor pro nohy |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,073 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Délka [mm] | 36 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Výška [mm] | 13 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,035 kg |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | tvar D |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24939 |
|---|---|
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24939 |
|---|---|
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost