MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.122) - Senzory / spínače (snímače) od 10/1996 do 5/2000, 1997 ccm, 65 kW, 88 hp, OM 604.915, limuzína
| pro OE číslo | 210 540 00 45 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,044 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Olejová vana |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | F 414157 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,002 kg |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | F331441 |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 193 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Provedení zásuvky | Válcový konektor |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Počet koncovek | 2 |
|---|---|
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| verze | OE |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| verze | IAM |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| verze | Am Verdampfer |
Dostupnost
| Výška [mm] | 193 mm |
|---|---|
| Barva | černá |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| Doplňující výrobek/info 2 | Vyhřívaná nádržka vody do ostřikovačů |
Dostupnost
| pro OE číslo | 210 540 00 45 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,044 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,006 kg |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
Dostupnost