FIAT DUCATO autobus (250_) 150 Multijet 3,0 D - Senzory / spínače (snímače) od 4/2010, 2999 ccm, 107 kW, 146 hp, F1CE3481N, autobus
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatizovaná ruční převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | v převodovce |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24896 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1 319 158 |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | černá |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 24,3 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro vačkovou hřídel |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Číslo produkce | K8804647 |
Dostupnost