VW NEW BEETLE Kabriolet (1Y7) 1.9 TDI - Ventil sekundárního vzduchu od 6/2003 do 7/2005, 1896 ccm, 74 kW, 100 hp, AXR, BEW, Kabriolet
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektricko-pneumatický |
| Typ ventilu | přepínací ventil |
Dostupnost
| druh provozu | pneumatický |
|---|---|
| Typ ventilu | zpětný ventil |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,078 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,019 kg |
|---|---|
| druh provozu | pneumatický |
| Typ ventilu | zpětný ventil |
Dostupnost