VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 5.0 R50 TDI - Ventil sekundárního vzduchu od 8/2007 do 5/2010, 4921 ccm, 257 kW, 350 hp, CBWA, SUV
| TECDOC-číslo motoru | 21348 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 7L6*** |
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektricko-pneumatický |
| Typ ventilu | přepínací ventil |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,078 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost