OPEL ASCONA C (J82) 1.6 D (F11, M11, F68, M68) - Lanko tachometru od 3/1982 do 8/1988, 1598 ccm, 40 kW, 54 hp, 16 D, 16 DA, limuzína
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 900 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Počet zubů | 13 |
| Barva | béžová |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 860 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s manuální převodovkou |
|---|---|
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 01642 |
|---|---|
| Počet zubů | 13 |
Dostupnost