AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TTS quattro - Příčné rameno od 11/2014, 1984 ccm, 228 kW, 310 hp, CJXG, Kabriolet
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 375,3 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,583 kg |
| Průměr 1 [mm] | 12,1 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,577 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 821 1200 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 821 1199 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Délka [mm] | 384,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Délka [mm] | 384,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,692 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 192997 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | AU-TC-18392 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | AU-TC-18391 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | VO-TC-13746 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | VO-TC-13745 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | VO-SB-14959 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,330 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0505323D |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| Varianta výbavy | FR |
|---|---|
| pro OE číslo | 5Q0501529F |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0505311J |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | vnější |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 341 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | podélné rameno |
| párová čísla výrobku | VKDS 421018 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 595 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| párová čísla výrobku | QSJ3843S |
Dostupnost