FORD FIESTA Schránky/šikmá záď (FVD) 1.8 D (FVJ) - Příčné rameno od 3/1989 do 12/1995, 1753 ccm, 44 kW, 60 hp, RTC, RTD, RTG, Schránky/šikmá záď
| Rok výroby od | 10/1995 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,535 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 21281 |
| nové provedení | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Délka [mm] | 309 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,849 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 16,5 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 210200 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Délka [mm] | 309 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,929 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 16,5 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 210199 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,076 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M12X1.75 |
| Rozměr klíče | 14,9 |
| Jakost/třída | 8.8 |
| povrch | pozinkovaný |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 75 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1994 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 22782 01 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1994 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 22781 01 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1994 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,700 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | L16522 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1994 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,700 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | L16521 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1989 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,220 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1994 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 324057 B |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1994 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 324054 B |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1994 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Délka [mm] | 242,5 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 324070 B |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1994 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Konstrukce/typ ramene | trojúhelníkové rameno |
| párová čísla výrobku | VKDS 324060 B |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1994 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Rozměr kužele [mm] | 17,5 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | QSA1429S |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1994 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Rozměr kužele [mm] | 17,5 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | QSA1428S |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1994 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Rozměr kužele [mm] | 17,5 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | QSA1472S |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1994 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Rozměr kužele [mm] | 17,5 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | QSA1471S |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1994 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Rozměr kužele [mm] | 17 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | QSA1474S |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1994 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Rozměr kužele [mm] | 17 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | QSA1473S |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost