FORD TRANSIT V363 autobus (FAD, FBD) 2.0 EcoBlue - Příčné rameno od 3/2016, 1995 ccm, 96 kW, 130 hp, BKFA, BKFB, YMF6, YMFA, YMFB, YMFS, autobus
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| Délka [mm] | 408 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,308 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 20,6 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 211801 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| Délka [mm] | 408 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,417 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 20,6 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 211800 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 408 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,143 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 16,7 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 211803 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 408 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,143 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 16,7 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 211802 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| pro OE číslo | 2313930 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 5,288 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 33206 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2021 |
| Osazení pneumatikami | pro vozidla s dvojitou montáží pneumatik vzadu |
| Užitné zatížení | pro zvýšené užitečné zatížení |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 5,442 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 26 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 182164 |
| Rozměr kužele 1 [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 33206 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2021 |
| Osazení pneumatikami | pro vozidla s dvojitou montáží pneumatik vzadu |
| Užitné zatížení | pro zvýšené užitečné zatížení |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 5,442 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 26 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 182162 |
| Rozměr kužele 1 [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 522 mm |
| Šířka [mm] | 461 mm |
| Výška [mm] | 91 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| párová čísla výrobku | TC4740 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 250 UNTIL 310 SERIE |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | FD-WP-18090 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 250 UNTIL 310 SERIE |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | FD-WP-18089 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1828700 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Průměr 1 [mm] | 21 mm |
| Průměr 2 [mm] | 25 mm |
| Typ spojení | Trojuhelníkové rameno (už.vozy) |
| párová čísla výrobku | 7476487 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1828699 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Průměr 1 [mm] | 21 mm |
| Průměr 2 [mm] | 25 mm |
| Typ spojení | Trojuhelníkové rameno (už.vozy) |
| párová čísla výrobku | 7476485 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| Osazení pneumatikami | pro osazení nápravy s jedním kolem na každé straně n |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 5,817 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | L16A12 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | DSS4165 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | DSS4164 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | QSA2682S |
Dostupnost