MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) AMG C 43 4-matic (205.464) - Příčné rameno od 10/2016 do 5/2018, 2996 ccm, 270 kW, 367 hp, M 276.823, Kabriolet
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | přední osa |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 39369 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 39368 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,600 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,250 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | L23A50 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,250 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | L23A49 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | ME-TC-15116 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | ME-TC-15115 |
Dostupnost
| Tvar pružiny | Vzduchová pružina |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | ME-TC-16918 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2053506103 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ spojení | Trojuhelníkové rameno (už.vozy) |
| párová čísla výrobku | 7476403 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2053506203 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ spojení | Trojuhelníkové rameno (už.vozy) |
| párová čísla výrobku | 7476402 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 331,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Vnější průměr 2 [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 342,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,684 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 265 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,462 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s Airmatic DC |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,941 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 24 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M16 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 15,83 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 15,83 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,48 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Vnější závit 2 [mm] | M14x1,5 mm |
Dostupnost