FIAT TIPO limuzína (356_, 357_) 1.4 LPG (356SXF1B) - Příčné rameno od 5/2016 do 10/2020, 1368 ccm, 88 kW, 120 hp, 940 B7.000, limuzína
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | 216 050 0069 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | 216 050 0068 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 470 mm |
| Šířka [mm] | 420 mm |
| Výška [mm] | 80 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | TC3619 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 470 mm |
| Šířka [mm] | 420 mm |
| Výška [mm] | 80 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | TC3618 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | FI-WP-15344 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | FI-WP-15343 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 18,9 mm |
| jen ve spojení s | Ball joint |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | 19473 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 18,9 mm |
| jen ve spojení s | Ball joint |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | 19472 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | JTC3110 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední osa |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | JTC3109 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 18,9 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 374 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,117 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 19 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 211904 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 374 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,57 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 19 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 211903 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | S062793 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | S062792 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Konstrukce/typ ramene | trojúhelníkové rameno |
| párová čísla výrobku | VKDS 322088 B |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| pro OE číslo | 52011614 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | Trojuhelníkové rameno (už.vozy) |
| Průměr kloubu [mm] | 19 mm |
| párová čísla výrobku | 7476295 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 52011612 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | Trojuhelníkové rameno (už.vozy) |
| Průměr kloubu [mm] | 19 mm |
| párová čísla výrobku | 7476294 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední osa |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 42978 01 |
Dostupnost