RENAULT MASTER III valník/podvozek (EV, HV, UV) 2.3 dCi 170 FWD (EV0L, HV0L, UV0L) - Příčné rameno od 6/2016, 2298 ccm, 125 kW, 170 hp, M9T 706, valník/podvozek
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 377 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 17,6 mm |
| Průměr 1 [mm] | 64 mm |
| Průměr 2 [mm] | 77 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | JTC2277 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 377 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 17,6 mm |
| Průměr 1 [mm] | 64 mm |
| Průměr 2 [mm] | 77 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | JTC2276 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| párová čísla výrobku | VKDS 326021 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| párová čísla výrobku | VKDS 326020 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 620 mm |
| Šířka [mm] | 330 mm |
| Výška [mm] | 82 mm |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| párová čísla výrobku | TC2472 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 620 mm |
| Šířka [mm] | 330 mm |
| Výška [mm] | 82 mm |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| párová čísla výrobku | TC2471 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 10,398 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 23 mm |
| Materiál | ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 175616 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 10,398 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 23 mm |
| Materiál | ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 175615 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 17 mm |
| Materiál | Litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | 5077 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 17 mm |
| Materiál | Litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | 5076 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 821 0868 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 821 0865 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 9,535 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 390 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,38 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 17,2 mm |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 211340 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 9,280 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | L25574 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 9,280 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | L25573 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 58118702 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 58118601 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost