RENAULT GRAND SCÉNIC IV (R9_) 1.5 dCi 110 (R9A3) - Příčné rameno od 9/2016 do 3/2023, 1461 ccm, 81 kW, 110 hp, K9K 646, K9K 647, K9K 649, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 3,470 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 37068 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 3,470 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 37067 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 5,744 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 22 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 180544 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | VKDS 326108 B |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | VKDS 326107 B |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 15,8 mm |
| jen ve spojení s | Ball joint+HYDRO SB |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| párová čísla výrobku | 5475 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 15,8 mm |
| jen ve spojení s | Ball joint+HYDRO SB |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| párová čísla výrobku | 5474 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 3,470 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | 60 93 7067 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 17 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 9050261 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Konstrukce/typ ramene | trojúhelníkové rameno |
| párová čísla výrobku | 629 717 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 15,8 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 5,744 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 22 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 180543 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | RE-TC-16624 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | RE-TC-16623 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 335 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,06 kg |
| Velikost závitu | M12X1,25 RHT |
| Rozměr kužele [mm] | 15,9 mm |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Typ uložení | hydroložisko |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | 211991 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 335 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,06 kg |
| Velikost závitu | M12X1,25 RHT |
| Rozměr kužele [mm] | 15,9 mm |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Typ uložení | hydroložisko |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | 211990 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Konstrukce/typ ramene | trojúhelníkové rameno |
| párová čísla výrobku | 629 718 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 320 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 464 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 294 mm |
| Délka [mm] | 365 mm |
| Délka [mm] | 438 mm |
| Šířka [mm] | 423 mm |
| Šířka [mm] | 92 mm |
| Výška [mm] | 90 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,284 kg |
| Hmotnost [kg] | 3,29 kg |
| Hmotnost [kg] | 3,363 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Rozměr kužele [mm] | 20 mm |
| Materiál | ocel |
| Materiál | ocelový plech |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| váha [g] | 3760 g |
| Průměr čepu [mm] | 20 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Rozměr závitu 1 | 20 |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| max.delka [mm] | 438 mm |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 12,2 mm |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 14,5 mm |
| párová čísla výrobku | 211941 |
| párová čísla výrobku | 260011 |
| párová čísla výrobku | 58120001 |
| párová čísla výrobku | F5485 |
| párová čísla výrobku | G6-2036 |
| párová čísla výrobku | L14J06 |
| párová čísla výrobku | N-189 |
| párová čísla výrobku | NI-WP-16583 |
| párová čísla výrobku | SCA-6754 |
| párová čísla výrobku | TC7627 |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 75 |
Dostupnost