BENTLEY BENTAYGA (4V1) 4.0 D - Příčné rameno od 1/2017, 3956 ccm, 320 kW, 435 hp, CZAC, SUV
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 447 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,14 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Vnější závit 2 [mm] | M14x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | přední |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | AU-TC-15658 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | přední |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | JTC9923 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 4VH014720 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 361 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,708 kg |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | podélné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 212169 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Délka [mm] | 448 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,322 kg |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 212221 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 447 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,1 kg |
| Velikost závitu | M14X1,5 RHT |
| Rozměr kužele [mm] | 19,5 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Typ uložení | hydroložisko |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | 212223 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | AU-TC-17960 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | AU-TC-17959 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | přední |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 39307 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 39306 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | zadní |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 39309 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | zadní |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 39308 01 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | FR |
|---|---|
| pro OE číslo | 4M0407505C |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | vnější |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | DSS3914 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | FR |
|---|---|
| pro OE číslo | 4M0407506C |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnější |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | DSS3913 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4M0407509C |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | vnitřní |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | DSS3917 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4M0407510C |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnitřní |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | DSS3916 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | přední |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 58105602 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 58105501 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 2,97 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 26 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 179838 |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 2,97 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 26 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 179836 |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost