SEAT IBIZA V (KJ1, KJG) 1.0 TGI - Příčné rameno od 11/2017, 999 ccm, 66 kW, 90 hp, DBYA, Šikmá zadní část
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | S062902 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,671 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 175395 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,671 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 175380 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 380 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,004 kg |
| Velikost závitu | M12X1,5 RHT |
| Rozměr kužele [mm] | 15,5 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 212157 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 380 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,004 kg |
| Velikost závitu | M12X1,5 RHT |
| Rozměr kužele [mm] | 15,5 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 212156 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6R0407152F |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | Trojuhelníkové rameno (už.vozy) |
| párová čísla výrobku | 7476091 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2Q0407151D |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | Trojuhelníkové rameno (už.vozy) |
| párová čísla výrobku | 7476535 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2Q0407152D |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | Trojuhelníkové rameno (už.vozy) |
| párová čísla výrobku | 7476534 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 58118302 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 58118201 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 8500 29416 |
| párová čísla výrobku | 8500 295208 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 8500 29416 |
| párová čísla výrobku | 8500 295207 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 50147150 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 50147149 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 1.0 TSI / TGI |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 15,4 mm |
| jen ve spojení s | Ball joint |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | 63153 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 1.0 TSI / TGI |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 15,4 mm |
| jen ve spojení s | Ball joint |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | 63152 |
Dostupnost