FORD FOCUS IV (HN) 1.0 EcoBoost - Příčné rameno od 1/2018, 999 ccm, 74 kW, 101 hp, B3DA, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | Part of 2203137 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | přední osa |
| Typ spojení | Trojuhelníkové rameno (už.vozy) |
| párová čísla výrobku | 7476523 |
Dostupnost
| pro OE číslo | Part of 2216267 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | Trojuhelníkové rameno (už.vozy) |
| párová čísla výrobku | 7476529 |
Dostupnost
| pro OE číslo | Part of 2216265 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | Trojuhelníkové rameno (už.vozy) |
| párová čísla výrobku | 7476528 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2021 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Průměr čepu [mm] | 20,9 mm |
| párová čísla výrobku | 821 1213 10 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2021 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Průměr čepu [mm] | 20,9 mm |
| párová čísla výrobku | 821 1215 10 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2428955 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ spojení | Trojuhelníkové rameno (už.vozy) |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2216285 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ spojení | Trojuhelníkové rameno (už.vozy) |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2281101 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ spojení | Trojuhelníkové rameno (už.vozy) |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 58144602 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 58144501 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Rozměr kužele [mm] | 17,9 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 21 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 8500 16416 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Rozměr kužele [mm] | 17,9 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 21 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 8500 16416 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 1.0/1.5L PETROL |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Rozměr kužele [mm] | 21 mm |
| jen ve spojení s | Ball joint+HYDRO SB |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | 3159 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 1.0/1.5L PETROL |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Rozměr kužele [mm] | 21 mm |
| jen ve spojení s | Ball joint+HYDRO SB |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | 3158 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| párová čísla výrobku | 716 050 4164/HD |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,753 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 21,1 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Typ uložení | hydroložisko |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | 212329 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,753 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 21,1 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Typ uložení | hydroložisko |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | 212328 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 560 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,292 kg |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| párová čísla výrobku | 212406 |
Dostupnost