JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 6.2 i V8 4x4 - Příčné rameno od 9/2017, 6166 ccm, 522 kW, 710 hp, ESD, SUV
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Rozměr kužele [mm] | 16,8 mm |
| jen ve spojení s | Ball joint |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | 93171 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Rozměr kužele [mm] | 16,8 mm |
| jen ve spojení s | Ball joint |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | 93170 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | 93173 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | FI-TC-17056 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | FI-TC-17055 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | 93172 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | D120616 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | D120615 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Délka [mm] | 189 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,34 kg |
| Velikost závitu | M14X1,5 RHT |
| Rozměr kužele [mm] | 16,8 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 211787 |
Dostupnost
| Typ spojení | příčné rameno |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | S063080 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | S063079 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Hmotnost [kg] | 3,71 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 20-25145 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 439 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,62 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Hmotnost [kg] | 2,643 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | TED99629 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,629 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | TED25480 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M11X1.5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Vnější průměr [mm] | 32 mm |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Jakost/třída | 10.9 |
| povrch | pozinkovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 76 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Rozměr kužele [mm] | 18,5 mm |
Dostupnost