VW TOUAREG (CR7, RC8) 3.0 TDI 4motion - Příčné rameno od 1/2018 do 11/2023, 2967 ccm, 183 kW, 249 hp, CVMD, SUV
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 340 mm |
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 81 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | TC7780 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 340 mm |
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 81 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | TC7779 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 1,535 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 26 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 175620 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 1,535 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 26 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 175618 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | zadní |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | AU-TC-15662 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | zadní |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | AU-TC-15661 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | AU-TC-15676 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | AU-TC-15675 |
Dostupnost
| Tvar pružiny | Vzduchová pružina |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | zadní |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | AU-TC-17382 |
Dostupnost
| Tvar pružiny | Vzduchová pružina |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | AU-TC-17381 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
| Délka [mm] | 295 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | přední |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| jen ve spojení s | Ball joint |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 37651 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| jen ve spojení s | Ball joint |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 37650 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | zadní |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| jen ve spojení s | Ball joint |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 37653 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | zadní |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| jen ve spojení s | Ball joint |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 37652 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 371 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 19,3 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 37655 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 371 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 19,3 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 37654 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 447 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 19,5 mm |
| jen ve spojení s | Ball joint+HYDRO SB |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 37657 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 447 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 19,5 mm |
| jen ve spojení s | Ball joint+HYDRO SB |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 37656 |
Dostupnost