MERCEDES-BENZ EQC (N293) EQC 400 4-matic (293.890) - Příčné rameno od 5/2019 do 7/2023, ccm, 300 kW, 408 hp, EM 780.998, SUV
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 0,565 kg |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 44 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Tažná tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 37796 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 133 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,173 kg |
| Rozměr klíče | 21 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Jakost/třída | 10.9 |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 120 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 343,0 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 5013364 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 312,0 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 5013366 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 312,0 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 5013365 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 265,0 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 5013368 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 331,0 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | ME-TC-15116 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | ME-TC-15115 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Rozměr kužele [mm] | 14,7 mm |
| jen ve spojení s | Ball joint |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | 49554 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 340 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| jen ve spojení s | Ball joint |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 450 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| jen ve spojení s | Ball joint |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49757 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 450 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| jen ve spojení s | Ball joint |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49756 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava dole |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 49395500 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava dole |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 49395499 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| párová čísla výrobku | 016 050 0142/HD |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| párová čísla výrobku | 016 050 0141/HD |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 016 050 0176 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 016 050 0175 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,465 kg |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 40 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| párová čísla výrobku | 10 93 7798 |
Dostupnost