TOYOTA YARIS Schránky/šikmá záď (_P13_) 1.0 VVTi (KSP130) - Příčné rameno od 6/2018 do 6/2020, 998 ccm, 53 kW, 72 hp, 1KR-FE, Schránky/šikmá záď
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 3,4 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 69SKV213 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 357 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,294 kg |
| Velikost závitu | M12X1,25 RHT |
| Rozměr kužele [mm] | 13,5 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 211173 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 357 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,291 kg |
| Velikost závitu | M12X1,25 RHT |
| Rozměr kužele [mm] | 13,5 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 211172 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | J4912081 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | J4902081 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | TO-WP-7451 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | TO-WP-7450 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 13,4 mm |
| jen ve spojení s | Ball joint |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | 45771 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | JTD************** |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 3,32 kg |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | 81 94 3049 |
Dostupnost
| Typ spojení | příčné rameno |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Vnější závit [mm] | 12X1,25 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| celková výška [mm] | 82 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| Typ spojení | příčné rameno |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Vnější závit [mm] | 12X1,25 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| celková výška [mm] | 82 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Rozměr kužele [mm] | 13,5 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Rozměr kužele [mm] | 13,5 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | VNK************** |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,250 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | ADT386182 |
Dostupnost