MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t valník/podvozek (B910, B907) 211 CDI RWD (907.221, 907.223) - Příčné rameno od 2/2018 do 12/2021, 2143 ccm, 84 kW, 114 hp, OM 651.958, valník/podvozek
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 22 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 9050217 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 22 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 9050216 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 821 0700 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 821 0699 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 22 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Rozměr závitu 1 | M20X1,5 |
| párová čísla výrobku | S060855 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 22 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Rozměr závitu 1 | M20X1,5 |
| párová čísla výrobku | S060854 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 442 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,7 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 20-28330 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 361 mm |
| Velikost závitu | M20X1,5 |
| Rozměr kužele [mm] | 21,9 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 361 mm |
| Velikost závitu | M20X1,5 |
| Rozměr kužele [mm] | 21,9 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 361 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,267 kg |
| Velikost závitu | M20X1,5 RHT |
| Rozměr kužele [mm] | 21,9 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 211071 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9063304007 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | Trojuhelníkové rameno (už.vozy) |
| párová čísla výrobku | 7476112 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9063304107 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | Trojuhelníkové rameno (už.vozy) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kulovým kloubem |
| párová čísla výrobku | 7476111 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 8,600 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | L10588 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 5,400 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | L10587 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 22,0 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Rozměr závitu 1 | M20x1.5 |
| párová čísla výrobku | DSS3523 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 22,0 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Rozměr závitu 1 | M20x1.5 |
| párová čísla výrobku | DSS3522 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Konstrukce/typ ramene | trojúhelníkové rameno |
| párová čísla výrobku | VKDS 328047 B |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Rozměr kužele [mm] | 21,8 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 26,9 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 8500 10588 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Rozměr kužele [mm] | 21,8 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 26,9 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 8500 10587 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 5013358 |
Dostupnost