CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.4 - Příčné rameno od 9/2004 do 12/2010, 2429 ccm, 169 kW, 230 hp, EDV, kombi
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Konstrukce/typ ramene | trojúhelníkové rameno |
| párová čísla výrobku | VKDS 328901 B |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Konstrukce/typ ramene | trojúhelníkové rameno |
| párová čísla výrobku | VKDS 328900 B |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Typ spojení | podélné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 428550 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Typ spojení | podélné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 428549 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 425 mm |
| Šířka [mm] | 360 mm |
| Výška [mm] | 85 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | TC1975 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 425 mm |
| Šířka [mm] | 360 mm |
| Výška [mm] | 85 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | TC1974 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 420 mm |
| Šířka [mm] | 380 mm |
| Výška [mm] | 95 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | TC5199 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 385 mm |
| Šířka [mm] | 47 mm |
| Výška [mm] | 72 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | TC6335 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 581 mm |
| Šířka [mm] | 47 mm |
| Výška [mm] | 72 mm |
| Materiál | Ocelová trubka |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | TC6334 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 49399335 |
Dostupnost
| Typ spojení | příčné rameno |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| celková výška [mm] | 69 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 16,5 mm |
Dostupnost
| Typ spojení | příčné rameno |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| celková výška [mm] | 69 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 16,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| délka 1 [mm] | 310,8 mm |
| Délka 2 [mm] | 326,8 mm |
| párová čísla výrobku | JTC1515 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| délka 1 [mm] | 310,8 mm |
| Délka 2 [mm] | 326,8 mm |
| párová čísla výrobku | JTC1514 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 311 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,872 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 210800 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 311 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,873 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 210799 |
Dostupnost
| Typ spojení | příčné rameno |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| celková výška [mm] | 69 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 16,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | S060814 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | S060813 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 4,021 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Vnější průměr 2 [mm] | 18 mm |
Dostupnost