NISSAN QASHQAI II VAN (J11_) 1.5 dCi - Příčné rameno od 6/2018, 1461 ccm, 85 kW, 116 hp, K9K 872, Skříň/SUV
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 3,906 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 19 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 176534 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 3,906 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 19 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 176533 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,285 kg |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 48184 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,582 kg |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 48183 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | NI-TC-15278 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | NI-TC-15277 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | vnější |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | JTC2706 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Náprava | Víceprvková náprava (Multi-link) |
| Délka [mm] | 480 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,15 kg |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| párová čísla výrobku | 211499 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Náprava | Víceprvková náprava (Multi-link) |
| Délka [mm] | 480 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,15 kg |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| párová čísla výrobku | 211498 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,285 kg |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| párová čísla výrobku | ADN186156 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,582 kg |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| párová čísla výrobku | ADN186155 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 3,59 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 3,628 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | vnější |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | JTC2705 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Průměr čepu [mm] | 20,0 mm |
| párová čísla výrobku | 821 1205 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Průměr čepu [mm] | 20,0 mm |
| párová čísla výrobku | 821 1204 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,829 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 20 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | 212473 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,829 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 20 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | 212472 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Hmotnost [kg] | 0,48 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M14X1.5 |
| Rozměr klíče | 21 |
| Vnější průměr [mm] | 40 mm |
| Typ spojení | pro podélné výkyvné rameno |
| Jakost/třída | 10.9 |
| povrch | pozinkovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s předním sklem |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 95 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Náprava | Víceprvková náprava (Multi-link) |
| Délka [mm] | 485 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,56 kg |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | podélné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| párová čísla výrobku | 211501 |
Dostupnost