BMW 5 (G30, F90) 530 i xDrive - Příčné rameno od 5/2022 do 6/2023, 1998 ccm, 180 kW, 245 hp, B46 B20 B, B48 B20 B, limuzína
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | BM-TC-17344 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | BM-TC-17343 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | přední |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | JTC4020 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | přední |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | JTC4019 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | BM-TC-15948 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | EXC. M550 xDrive |
|---|---|
| Druh pohonu | pohon na 4 kola |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Rozměr kužele [mm] | 19,8 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 21958 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Rozměr kužele [mm] | 21 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Délka [mm] | 238 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,31 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 21 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 212207 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| pro OE číslo | 31106861161 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se zásuvkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| pro OE číslo | 31106861162 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se zásuvkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se zásuvkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se zásuvkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se zásuvkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| pro OE číslo | 31106861165 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se zásuvkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| pro OE číslo | 31106861166 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se zásuvkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 33326867537 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 33326867538 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 33326861125 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 33326861126 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost