AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 - Příčné rameno od 7/1988 do 9/1991, 1994 ccm, 85 kW, 115 hp, PS, limuzína
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| váha [g] | 2195 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kulového kloubu |
| párová čísla výrobku | 16612 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| váha [g] | 2200 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kulového kloubu |
| párová čísla výrobku | 16611 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1990 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8A-L-038 656 |
| montovaná strana | levá přední |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední náprava dole |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1990 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8A-L-038 656 |
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 2,876 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | L29J38 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 2,869 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | L29J37 |
Dostupnost
| Typ spojení | příčné rameno |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| montovaná strana | levá přední náprava |
Dostupnost
| Typ spojení | příčné rameno |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,2 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | MSA017699 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,3 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | MSA017698 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 1,9 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost