BMW 3 Kabriolet (E46) M3 - Příčné rameno od 3/2001 do 8/2006, 3246 ccm, 252 kW, 343 hp, S54 B32 (326S4), Kabriolet
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,56 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 14,4 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | 211641C |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez pryžové montáže |
| párová čísla výrobku | 27015 02 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 33326770813 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava dole |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | QSA2450S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | QSA2449S |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 557 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Rozměr kužele [mm] | 14,4 mm |
| jen ve spojení s | Ball joint+HYDRO SB |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 21675 R |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Rozměr kužele [mm] | 14,4 mm |
| jen ve spojení s | Ball joint+HYDRO SB |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 21674 R |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 49399787 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 49399603 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | vnější |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | JTC1366 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | JTC1365 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,316 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | V99-1020 |
Dostupnost