OPEL OMEGA B kombi (V94) 3.2 V6 (F35, M35, P35) - Příčné rameno od 2/2001 do 7/2003, 3175 ccm, 160 kW, 218 hp, Y 32 SE, kombi
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Vnější závit [mm] | M16x1,5 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| druh závitu | s levotočivým závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 27735 02 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 27734 02 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 4,200 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | L24530 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 4,100 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | L24529 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 18,0 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | DSS4115 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 18,0 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | DSS3851 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | T1000001 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Rozměr závitu 1 | M12 x 1,5 |
| párová čísla výrobku | VKDS 425001 B |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | QSA1649S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | QSA1648S |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| pro číslo výrobku | 58004002 / 58004101 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| pro číslo výrobku | 58004002 |
| pro číslo výrobku | 58004101 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| jen ve spojení s | 55000118 / 5-S010 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 58004101 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| jen ve spojení s | 55000118 / 5-S010 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 58004002 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 4,586 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 34218 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 4,586 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 34217 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 5013625 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Průměr čepu [mm] | 18 mm |
| párová čísla výrobku | G6-698 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Průměr čepu [mm] | 18 mm |
| párová čísla výrobku | G6-697 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost