AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 3.0 quattro - Příčné rameno od 8/2001 do 1/2005, 2976 ccm, 162 kW, 220 hp, ASN, limuzína
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 4B-2-000001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 4B-2-031500 |
| Speciální vozidlo | není určeno pro obrněná vozidla |
| není určené pro rozměr ráfku [palec] | 17 palec |
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Jednotka množství | Sada |
| Řízení | bez hlavy spojovací tyče řízení |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
| Počet dílů [dílný] | 10 -dílný |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 4B-2-000001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 4B-2-031500 |
| Speciální vozidlo | není určeno pro obrněná vozidla |
| není určené pro rozměr ráfku [palec] | 17 palec |
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Jednotka množství | Sada |
| Řízení | bez hlavy spojovací tyče řízení |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sadou pojistných šroubů |
| Počet dílů [dílný] | 10 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Jednotka množství | Sada |
| Počet dílů [dílný] | 14 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 4B-2-031 501 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 4B-2-031 501 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 4B-2-031 501 |
|---|---|
| Varianta výbavy | S-Line |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 4B-2-000 001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 4B-2-031 500 |
| Rozměr ráfku ( v palcích ) | 16 palec |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | vnější |
| Rozměr kužele [mm] | 16,25 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 15,3 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,5 |
| párová čísla výrobku | S060055 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | S060799 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | S062332 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4B0 419 811 C S3 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední náprava dole |
| Délka [mm] | 364 mm |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 212 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 47213z |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 249 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 47212z |
Dostupnost