MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 55 AMG (219.376) - Příčné rameno od 1/2005 do 12/2010, 5439 ccm, 350 kW, 476 hp, M 113.990, kupé
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,095 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | L23534 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,095 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | L23533 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 328 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 328 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | VKDS 328042 B |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Konstrukce/typ ramene | trojúhelníkové rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 395 mm |
| Šířka [mm] | 100 mm |
| Výška [mm] | 95 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | TC1384 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 395 mm |
| Šířka [mm] | 100 mm |
| Výška [mm] | 95 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | TC1383 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 470 mm |
| Šířka [mm] | 100 mm |
| Výška [mm] | 95 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | TC1386 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 470 mm |
| Šířka [mm] | 100 mm |
| Výška [mm] | 95 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | TC1385 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | nahoře |
| Délka [mm] | 340 mm |
| Šířka [mm] | 275 mm |
| Výška [mm] | 85 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | TC1491 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 340 mm |
| Šířka [mm] | 275 mm |
| Výška [mm] | 85 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | TC1490 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 1,707 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 19 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 21444 |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 1,707 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 19 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 21443 |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,503 kg |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 21445 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 2,839 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 24546 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 2,839 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 24545 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 000000 002483 S1 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,079 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Hmotnost [kg] | 1,674 kg |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 33348 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,674 kg |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 33210 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 133 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,173 kg |
| Rozměr klíče | 21 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Jakost/třída | 10.9 |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 120 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost