CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkoprostorová limuzína (MF_, GJK 1.6 HDI 75 (MF9HW, GJ9HWC, GF9HWC, GN9HWC) - Příčné rameno od 7/2005 do 12/2011, 1560 ccm, 55 kW, 75 hp, 9HW (DV6BTED4), DV6B, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | vnější |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | JTC959 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 9050246 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 9050245 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 9050298 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 337 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,4 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 210109 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 337 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,58 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 210108 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| Délka [mm] | 336 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,286 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 210123 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,7 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | 211274 |
Dostupnost
| Typ spojení | příčné rameno |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se zásuvkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se zásuvkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
Dostupnost
| Rozměr kužele [mm] | 15,1 mm |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | S060146 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | S060373 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | S060372 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | S060372B |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 3,672 kg |
| Zpracování | kovaný |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Vnější průměr 2 [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 3,672 kg |
| Zpracování | kovaný |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Vnější průměr 2 [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 7969 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 3,37 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 20-00669-2 |
Dostupnost