NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 dCi - Příčné rameno od 12/2003 do 1/2013, 2184 ccm, 100 kW, 136 hp, YD22DDTi, YD22ETI, SUV
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | vnitřní |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | S061692 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Délka [mm] | 366 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,663 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Typ spojení | podélné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,8 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 69SKV061 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 3,8 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 69SKV074 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 3,8 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 69SKV073 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,885 kg |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 174792 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 4,03 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | D120653 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 343 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,01 kg |
| Velikost závitu | M14X1,5 RHT |
| Rozměr kužele [mm] | 15,2 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Typ uložení | hydroložisko |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | 210848 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 393 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,92 kg |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | podélné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 212059 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 4,000 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | L14542 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 4,000 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | L14541 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 14,9 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Rozměr závitu 1 | M14x1.5 |
| párová čísla výrobku | DSS1503 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 14,9 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Rozměr závitu 1 | M14x1.5 |
| párová čísla výrobku | DSS1502 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | vnější |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | DSS2900 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | vnější |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | DSS2322 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 551208H505 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | vnitřní |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | DSS3078 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | vnitřní |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | DSS3077 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 551108H505 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava dole |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost