SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI - Příčné rameno od 11/2005 do 5/2010, 1968 ccm, 103 kW, 140 hp, BMM, kombi
| pro OE číslo | 1K0407151BC |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | Trojuhelníkové rameno (už.vozy) |
| párová čísla výrobku | 7476694 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0407152BC |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | Trojuhelníkové rameno (už.vozy) |
| párová čísla výrobku | 7476693 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 15,4 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 15,4 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 15,4 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 15,4 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 298 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 298 mm |
| Průměr 1 [mm] | 14,2 mm |
| Průměr 2 [mm] | 12,1 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 591 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Typ spojení | pro podélné výkyvné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Typ spojení | pro podélné výkyvné rameno |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (automatickou) |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 480 mm |
| Šířka [mm] | 370 mm |
| Výška [mm] | 80 mm |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | TC4364 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,6 kg |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (automatickou) |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 480 mm |
| Šířka [mm] | 370 mm |
| Výška [mm] | 80 mm |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | TC4363 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,6 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 14,234 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet dílů [dílný] | 10 -dílný |
Dostupnost