RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1E) - Příčné rameno od 6/2005, 1461 ccm, 50 kW, 68 hp, K9K 714, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 5013949 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 49399382 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 49399143 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 49399028 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 49397389 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 96 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Rozměr klíče | 18 |
| Vnější průměr [mm] | 26 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Jakost/třída | 10.9 |
| Délka dříku [mm] | 49 mm |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 85 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,75 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 9050265 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 821 0323 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 821 0322 10 |
Dostupnost
| Typ spojení | příčné rameno |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| vnitřní průměr [mm] | 14,5 mm |
| celková výška [mm] | 61,5 mm |
Dostupnost
| Typ spojení | příčné rameno |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| celková výška [mm] | 62 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | S060646 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | S060645 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,250 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Vnější průměr 2 [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,12 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 20-00124-1 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,18 kg |
| Vnější průměr [mm] | 16 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 282 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 282 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost