NISSAN PRIMASTAR Krabice (X83) 2.0 dCi 115 - Příčné rameno od 9/2006, 1995 ccm, 84 kW, 114 hp, M9R 630, M9R 692, M9R 780, M9R 786, Krabice
| Varianta výbavy | REINFORCED |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/2006 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| jen ve spojení s | Ball joint |
| Materiál | Litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | 50438 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 54529 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 54528 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 440 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 100 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Celková délka [mm] | 480 mm |
| Typ spojení | 001 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | podélné rameno |
| párová čísla výrobku | KSC4177 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | podélné rameno |
| párová čísla výrobku | KSC4176 |
Dostupnost
| Typ spojení | příčné rameno |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Vnější závit [mm] | 16 X 1,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| celková výška [mm] | 86 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| Typ spojení | příčné rameno |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Vnější závit [mm] | 16x1,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| celková výška [mm] | 92 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2006 |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| montovaná strana | levá přední |
| Vnější závit [mm] | 16X1,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| celková výška [mm] | 86 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 15 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2006 |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| montovaná strana | pravá přední |
| Vnější závit [mm] | M16X1,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| celková výška [mm] | 85 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 15 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | pravá přední |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 362 mm |
| Délka [mm] | 440 mm |
| Šířka [mm] | 420 mm |
| Výška [mm] | 105 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,603 kg |
| Hmotnost [kg] | 3,609 kg |
| Hmotnost [kg] | 3,664 kg |
| Hmotnost [kg] | 3,73 kg |
| Hmotnost [kg] | 3,800 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Velikost závitu | M16X1,5 RHT |
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 18,0 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 18,1 mm |
| Celková délka [mm] | 440 mm |
| Materiál | ocel |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | 001 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Vnější závit 2 [mm] | M16x1,5 mm |
| Rozměr závitu 1 | M16X1,5 |
| Rozměr závitu 1 | M16x1.5 |
| párová čísla výrobku | 16-16 050 0019/HD |
| párová čísla výrobku | 20-90516-2 |
| párová čísla výrobku | 210859 |
| párová čísla výrobku | 47441z |
| párová čísla výrobku | 49131 |
| párová čísla výrobku | 49399942 |
| párová čísla výrobku | 821 0328 10 |
| párová čísla výrobku | DSS3748 |
| párová čísla výrobku | G6-1060 |
| párová čísla výrobku | L25530 |
| párová čísla výrobku | RE-WP-2301 |
| párová čísla výrobku | RE-WP-2301P |
| párová čísla výrobku | S060693 |
| párová čísla výrobku | TC1263 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 3,663 kg |
| Hmotnost [kg] | 3,664 kg |
| Hmotnost [kg] | 3,700 kg |
| Hmotnost [kg] | 3,73 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 18,0 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Vnější závit 2 [mm] | M16x1,5 mm |
| Rozměr závitu 1 | M16X1,5 |
| Rozměr závitu 1 | M16x1.5 |
| párová čísla výrobku | 16-16 050 0020/HD |
| párová čísla výrobku | 20-90516-1 |
| párová čísla výrobku | 47435z |
| párová čísla výrobku | 49132 |
| párová čísla výrobku | 49400040 |
| párová čísla výrobku | 821 0329 10 |
| párová čísla výrobku | DSS3747 |
| párová čísla výrobku | G6-1061 |
| párová čísla výrobku | L25529 |
| párová čísla výrobku | RE-WP-2300 |
| párová čísla výrobku | RE-WP-2300P |
| párová čísla výrobku | S060692 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2006 |
|---|---|
| Typ vozidla | 10mm mounting holes |
| montovaná strana | spodní |
| Materiál | 016 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Rozvor kol | krátký rozvor kol |
| pro OE číslo | 8200565079 |
| montovaná strana | levá přední |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | pravá přední |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Kvalita, jakost | WP |
| Délka [mm] | 409 mm |
| Délka [mm] | 480 mm |
| Šířka [mm] | 440 mm |
| Výška [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,271 kg |
| Hmotnost [kg] | 5,311 kg |
| Hmotnost [kg] | 5,400 kg |
| Hmotnost [kg] | 5,425 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Velikost závitu | M16X1,5 RHT |
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Celková délka [mm] | 480 mm |
| Vnější závit [mm] | 16x1,5 mm |
| Vnější závit [mm] | M16 x 1,50 RHT M mm |
| Vnější závit [mm] | M16X1,5 mm |
| Materiál | ocel |
| Materiál | ocelový plech |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| celková výška [mm] | 85 mm |
| celková výška [mm] | 92 mm |
| Typ spojení | 001 |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Typ spojení | Trojuhelníkové rameno (už.vozy) |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| sériový | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se zásuvkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Vnější průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M16x1,5 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 18 mm |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 10 mm |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 15 mm |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 18 mm |
| párová čísla výrobku | 16-16 050 0017/HD |
| párová čísla výrobku | 210853 |
| párová čísla výrobku | 47457z |
| párová čísla výrobku | 49141 |
| párová čísla výrobku | 821 0489 10 |
| párová čísla výrobku | 9005770 |
| párová čísla výrobku | DSS3142 |
| párová čísla výrobku | F2268 |
| párová čísla výrobku | G6-1049 |
| párová čísla výrobku | KSC4177 |
| párová čísla výrobku | L10528 |
| párová čísla výrobku | NI-WP-2224 |
| párová čísla výrobku | NI-WP-2224P |
| párová čísla výrobku | QSA2220S |
| párová čísla výrobku | S060631 |
| párová čísla výrobku | TC1467 |
Dostupnost