RENAULT 21 limuzína (L48_) 2.1 D (L486) - Příčné rameno od 3/1986 do 12/1989, 2068 ccm, 48 kW, 65 hp, J8S 704, limuzína
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,5 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | MSA017723 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,5 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | MSA017694 |
Dostupnost