KIA RIO I limuzína (DC_) 1.3 - Příčné rameno od 8/2002 do 2/2005, 1343 ccm, 60 kW, 82 hp, A3E, limuzína
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 306 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 33382 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 306 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 33381 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 358 mm |
| Šířka [mm] | 90 mm |
| Výška [mm] | 84 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | TC2491 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 358 mm |
| Šířka [mm] | 90 mm |
| Výška [mm] | 84 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | TC2490 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 49399962 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,13 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | D120618 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,09 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | D120617 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 821 0733 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 821 0732 10 |
Dostupnost
| Typ spojení | příčné rameno |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| celková výška [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| Typ spojení | příčné rameno |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| celková výška [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední náprava dole |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| celková výška [mm] | 67 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| Typ spojení | příčné rameno |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| celková výška [mm] | 100 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| Typ spojení | příčné rameno |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 13 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 15 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | S060210 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 292 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,126 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Vnější průměr 2 [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,000 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | L18512 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,100 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | L18511 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 54500FD000 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 16,0 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | DSS3714 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 54501FD000 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 16,0 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | DSS3698 |
Dostupnost