PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 - Příčné rameno od 10/1985 do 7/1989, 1905 ccm, 75 kW, 102 hp, D2B (XU9S), Šikmá zadní část
| Číslo podvozku (VIN) do | 2108017 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 19317 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | PE-TC-3197 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | PE-TC-3196 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| jen ve spojení s | Ball joint |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 53281 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 49395524 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 49395523 |
Dostupnost
| Číslo produkce od | 2108018 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | vnější |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | JTC305 |
Dostupnost
| Číslo produkce od | 2108018 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | vnější |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | JTC296 |
Dostupnost
| Číslo produkce od | 2108018 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,428 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | V99-1020 |
| párová čísla výrobku | V42-9503 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,81 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | V99-1020 |
| párová čísla výrobku | V42-9504 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Průměr čepu [mm] | 16,00 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | 821 0401 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Průměr čepu [mm] | 16,00 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | 821 0400 10 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 2108018 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní levá |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Průměr čepu [mm] | 16,00 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 2108018 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní pravá |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Průměr čepu [mm] | 16,00 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 320 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,363 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | podélné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 210435 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 320 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,363 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | podélné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 210434 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| váha [g] | 175 g |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 317 mm |
| Průměr 1 [mm] | 42,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 47,3 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 36,5 mm |
| váha [g] | 1600 g |
Dostupnost