FIAT PANDA Schránky/šikmá záď (141_) 1.1 4x4 - Příčné rameno od 9/2000 do 2/2004, 1108 ccm, 40 kW, 54 hp, 187 A1.000, Schránky/šikmá záď
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 268 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,948 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 12 mm |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | podélné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 210169 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Materiál | Litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| váha [g] | 1050 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 51857134 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | Trojuhelníkové rameno (už.vozy) |
| párová čísla výrobku | 7476032 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 51857133 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | Trojuhelníkové rameno (už.vozy) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kulovým kloubem |
| párová čísla výrobku | 7476031 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7601261 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Typ spojení | Trojuhelníkové rameno (už.vozy) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kulovým kloubem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,369 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,975 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,42 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,42 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,93 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 60 mm |
| Šířka [mm] | 121 mm |
| Výška [mm] | 88 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,391 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Rozměr závitu 1 | M10 x 1,25 |
| max.delka [mm] | 260 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 197 mm |
| Šířka [mm] | 80 mm |
| Výška [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,93 kg |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| max.delka [mm] | 303 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 13 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| váha [g] | 1400 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 12 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| váha [g] | 1400 g |
| Vnější závit 2 [mm] | M 10X1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 12 mm |
| Materiál | Litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| váha [g] | 950 g |
| Délka 2 [mm] | 263 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 12 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 267 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,0 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 12 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 14,2 mm |
| Průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost