PEUGEOT PARTNER Skříňová/velkoprostorová limuzína 1.6 HDi - Příčné rameno od 4/2008, 1560 ccm, 55 kW, 75 hp, 9HT (DV6BTED4), 9HT (DV6BUTED4), 9HW (DV6BTED4), Skříňová/velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 49399384 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24701 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 4,400 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| párová čísla výrobku | 62 92 2385 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24701 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 4,400 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| párová čísla výrobku | 62 92 2384 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
| párová čísla výrobku | JTC975 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
| párová čísla výrobku | JTC974 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 332 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,738 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 15,6 mm |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 210858 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 332 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,841 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 15,6 mm |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| sériový | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 210857 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tvar | vyklenutý |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se zásuvkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 15,1 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | S060146 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 15,1 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | S060145 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 4,46 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 4,46 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,79 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 20-00871-2 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 332 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 15,6 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 332 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 15,6 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 4,6 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 69SKV174 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 4,6 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 69SKV173 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 30607 01 |
Dostupnost