RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 - Příčné rameno od 6/2006 do 11/2008, 1598 ccm, 82 kW, 112 hp, K4M 812, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| pro OE číslo | 545047954R |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Délka [mm] | 338 mm |
| Délka [mm] | 450 mm |
| Šířka [mm] | 450 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,8 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,805 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,89 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,950 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | 18 |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 18,0 mm |
| Průměr 1 [mm] | 12,2 mm |
| Průměr 2 [mm] | 18 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Typ spojení | Trojuhelníkové rameno (už.vozy) |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Délka 2 [mm] | 210 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Průměr kloubu [mm] | 18 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 18 mm |
| Délka 3 [mm] | 338 mm |
| párová čísla výrobku | 16-16 050 0069 |
| párová čísla výrobku | 7474070 |
| párová čísla výrobku | DSS1137 |
| párová čísla výrobku | F2611 |
| párová čísla výrobku | F6030 |
| párová čísla výrobku | L25582 |
| párová čísla výrobku | MSA015320 |
| párová čísla výrobku | RE-WP-15643 |
| párová čísla výrobku | S060688 |
| párová čísla výrobku | TC4473 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| pro OE číslo | 545052737R |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Délka [mm] | 338 mm |
| Délka [mm] | 450 mm |
| Šířka [mm] | 450 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,8 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,858 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,89 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,950 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | 18 |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 18,0 mm |
| Průměr 1 [mm] | 12,2 mm |
| Průměr 2 [mm] | 18 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Typ spojení | Trojuhelníkové rameno (už.vozy) |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Délka 2 [mm] | 210 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Průměr kloubu [mm] | 18 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 18 mm |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | V99-1020 |
| Délka 3 [mm] | 338 mm |
| párová čísla výrobku | 16-16 050 0068 |
| párová čísla výrobku | 7474071 |
| párová čísla výrobku | DSS1159 |
| párová čísla výrobku | F2610 |
| párová čísla výrobku | F6029 |
| párová čísla výrobku | L25581 |
| párová čísla výrobku | MSA015321 |
| párová čísla výrobku | RE-WP-15644 |
| párová čísla výrobku | S060689 |
| párová čísla výrobku | TC8578 |
| párová čísla výrobku | V46-0841 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,900 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | L25534 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 545017775R |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 18,0 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | DSS1159 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 18,0 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | DSS1137 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,500 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 24084 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Rozměr kužele [mm] | 15,5 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 8500 25405, 25406 |
| párová čísla výrobku | 8500 25582 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Rozměr kužele [mm] | 15,5 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 8500 25405, 25406 |
| párová čísla výrobku | 8500 25581 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 12,2 mm |
| párová čísla výrobku | G6-1079 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 12,2 mm |
| párová čísla výrobku | G6-1078 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 49134 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 49133 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Doplňující výrobek/info 2 | Se spojovací tyčí |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | RE-WP-2090P |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | RE-WP-2089P |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 16-16 050 0023 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 16-16 050 0021 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,500 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | 60 92 4084 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 2,500 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | 60 92 4083 |
Dostupnost
| Typ spojení | příčné rameno |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
Dostupnost